Nasze wolontariuszki na Festiwalu „Miasto Młodych Artystów”

W minioną sobotę, 22 czerwca 2013 r., na terenie Starego Miasta w Sandomierzu miał miejsce pierwszy Festiwal „Miasto Młodych Artystów”. Nasze Stowarzyszenie znalazło się gronie 50 instytucji i organizacji zaproszonych do współorganizacji tego niezwykłego przedsięwzięcia.

Zaszczyt i obowiązki wynikające z roli współorganizatora wzięły na siebie nasze 4 młode wolontariuszki z Witowa: Natalia Niźnik, Kamila Medyk, Paulina Dyna i Aleksandra Barnowska, które aktualnie rozpoczynają także realizację projektu „Młoda Sztuka w Młodych Rękach” w ramach wARTko.
Podczas weekendu spędzonego w Sandomierzu, pod opieką Agnieszki Kalinowskiej i Emilii Glisty, dziewczyny intensywnie pracowały, pomagając w organizacji gry miejskiej „Labirynt Kultury” oraz warsztatów i scen artystycznych w „Łyku Sztuki na Śniadanie”. Ponadto, pomimo ogromu pracy, potrafiły znaleźć jeszcze czas i siły, aby podjąć spontaniczną inicjatywę i zaimprowizować mini pokaz artystyczny, w którym połączyły prezentację góralskiej kultury z happeningiem i występem kabaretowym, co sandomierską publiczność wprawiło w nieukrywany zachwyt.
Jesteśmy dumni, że nasze Stowarzyszenie reprezentowała taka zgrana, pomysłowa i odważna ekipa.
Niezrównanym wolontariuszkom serdecznie dziękujemy, a wszystkich zapraszamy do obejrzenia mini galerii z Festiwalu
Sandomierz-2  sandomierz-3

Więcej zdjęć na naszym facebookowym profilu.

Ponadto zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia, którą możecie znaleźć pod ty linkiem:

 www.miastomlodychartystow.pl